Fahri KUYULU: “18 maddelik anayasa değişiklik paketine ‘evet’ diyeceğiz”

 

17622127_1408793295839761_1045623131998271013_oMHP Osmaniye İl Başkanlığı, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili İl Kadın Kolları Başkanı Selma YÜCEL ve yönetimiyle birlikte çok yoğun bir program dahilinde çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU referandum çalışmalarına İl Teşkilatı olarak İlçe ve köylerde yaptıkları toplantılarla devam ettiklerini belirterek önce şunu ifade etmek istiyorum. “Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy veya gönül vermiş kişiler ile partisinin ‘Evet’ kararı arasında bir ayrışma veya bölünme yoktur” dedi.

MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU, ‘evet’ sonucunu en güçlü şekilde ortaya çıkarmayı amaçladıklarını, çalışmalarda bir taraftan çeşitli tanıtım imkanları kullanılırken diğer taraftan İl Kadın Kolları Başkanı ve yönetimiyle birlikte vatandaşlara yönelik toplantılar ve ziyaretlerde bulunduklarını belirtti.

Fahri KUYULU, konuşmasına Milliyetçi Hareket Partisinin ucuz hesapların partisi değil, ülke adına mücadele eden bir misyonun adı olduğunu, 48 yıllık ulu çınarın yeni bir tarihi sorumluluğa hazırlandığı şu günlerde Milliyetçi Hareket Partisi olarak İlçe başkanlarımız, kadın kollarımız, Ülkü Ocaklarımız, ve il yönetimimiz ile birlikte genel başkanımızın emrinde referandum çalışmalarına devam etmekteyiz diye devam etti.

KUYULU: “Bu kutlu davaya ömrümüz yettiği kadar hizmet etmeye devam edeceğiz. Kimse bizi yolumuzdan döndüremeyecektir. Ülkücüler lider, teşkilat, doktroni bilir ve lidere sadakatini gösterir. Genel Başkanımızın emrindeyiz. Devletin bekası için evet diyoruz” şeklinde konuştu.

İl merkezindeki çalışmaların yanında ilçelerde de programların devam ettiğini belirten KUYULU “bu kapsamda MHP Osmaniye İl teşkilatı olarak vatandaşlara ‘Neden evet’ demek gerektiğini anlattıklarını, ve halkın yoğun ilgi gösterdiğini ifade ederek “Ülkemizin, milletimizin bekası için 16 Nisan’da evet demeliyiz” vurgusuna yer verdiklerini bildirdi.

KUYULU konuşmasını yönetim sistemindeki değişikliğe ilişkin zorunluluğu ve olası ciddi riski ilk fark edenin Lider Devlet Bahçeli olduğunu belirten MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU “Bu yüzden MHP, kendisinin başlattığı sürecin en önemli aktörü konumundadır.Bu vesileyle ifade etmek gerekirse; Genel Başkanımızın adının tarihe altın harflerle yazacağı bu milli hassasiyet ve milli duruş duayı hak etmektedir.” diye tamamladı.

İbrahim SEYREK