ERTUĞRUL CEVAHİR DE EVLİLER KERVANINA KATILDI

DÜĞÜNOsmaniye Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, önceki dönem Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı (Nevil – Mustafa Cevahir çiftinin değerli evlatları) Ertuğrul Cevahir ile (Neriman – Erhan Kahraman çiftinin kıymetli evlatları) Reyhan Kahraman, düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Osmaniye Royalpark Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreni, yoğun ilgi nedeniyle davetli izdihamına neden oldu.Salona Ülkücü Hareketin sevilen sanatçılarından Kaya Kuzucu’nun bağlaması eşliğinde Ertuğrul Başkan için yazdığı türkü ile alkış yağmuru altında giren Ertuğrul-Reyhan Cevahir çifti, piste ilk danslarını yaparlarken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

MHP ve Ülkü Ocaklarının üst düzeydeki temsilci ve yereldeki teşkilat mensupları,Çevre Belediye Başkanları ile çok sayıda siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları,MHP Kadın kolları üyeleri, il genel ve belediye meclis üyeleri ile partililerin ve yurttaşların katılımı ile yapılan düğün töreni tek kelime ile MUHTEŞEM oldu. Piste çıkarak davul zurna eşliğinde halaylar çeken ve yöresel oyunlarla törene ayrı bir coşku katan ailelerin dostları da Cevahir çiftini kutlayarak mutluluklar dilediler.

HERKESE CANDAN TEŞEKKÜRLER

Coşkulu ve duygusal anlara da sahne olan düğün sonrası bir açıklama yapan genç çiftlerin aileleri Mustafa-Nevil CEVAHİR ile Erhan-Neriman KAHRAMAN, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak olan herkese en kalbi teşekkürlerini sunduklarını söylediler.

Biz de basın olarak dillere destan muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine giren Ertuğrul-Reyhan CEVAHİR çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Hasan KILIÇ