ERSOY: “Sorunları hep birlikte çözeceğiz”

 

14720506_1294076690611781_6492777552791870416_nMHP Osmaniye Milletvekili Ruhi ERSOY, beraberinde MHP İl Başkanı Fahri KUYULU, Merkez İlçe Başkanı Tansel ELVERDİ ve Belediye Başkan vekili Mustafa UÇAN’ında bulunduğu esnaf gezilerinde Lider Devlet BAHÇELİ’nin  hemşerilerine selamlarını ileterek vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi, çözüm üretmek, çare bulmak için çalışacağını söyledi.

Yargıcı Çeşmesi diye bilinen bölgedeki  esnafların “Çeşmenin adı var kendi yok, buraya tekrar Çeşme istiyoruz”  istemleriyle karşılaştı.

MHP MYK Üyesi Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY bu konuda gerekli görüşmeleri yapıp isteğinizi yerine getireceğim dedi.

Ruhi ERSOY, çocukluğumuzdan bu yana Yargıcı Çeşmesini belirli bir yer olarak biliriz. Bir yer tarif ederken burayı yardımcı nokta olarak gösteririz. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın gereken yapılacaktır diye konuştu.

MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi ERSOY, Osmaniyemizin bilinen hafıza mekanlarından Yargıcı çeşmesi civarındaki esnaflarımızla geçmişe dair sohbet ettik. Tekrar bu çeşmenin eski bulunduğu yere yapılması istediler, biz buradaki esnaflarımızın haklı taleplerini en kısa zamanda yerine getirme sözünü veriyoruz şeklinde konuştu.

Ruhi ERSOY konuyla ilgili görüşmeleri Belediye Başkanıyla yapacağını, Belediye Başkanının da bu konuya hassasiyet göstereceğini söyleyerek, kentimizde hizmet anlamında birçok başarılı çalışmalara imza atmış başkanımız bu konudaki çalışmaları başlatarak siz değerli hemşerilerimizin isteklerini yerine getirecektir ifadelerini kullandı.

İbrahim SEYREK