EROĞLU: “OKULUMUZU ZİYARET EDEN ERSOY’A TEŞEKKÜRLER”

ZİYARETBir akademisyen olarak eğitime de büyük önem veren MHP Osmaniye milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, okulları da ziyaret ederek eğitimle ilgili sorunlarını yerinde dinliyor ve çözüm noktasında elinden gelen her türlü çabayı göstereceğini söylüyor.

MHP Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY, Ankara’dan Osmaniye’ye geldiği zaman yurttaşlarımızın cenazelerine katılarak acılı ve  düğünlerine katılarak sevinçli günlerine ortak olurken, eğitimle ilgili ziyaretlerini de sürdürmeyi ihmal etmiyor.

Bir akademisyen olarak eğitime büyük önem veren Doç. Dr. Ruhi ERSOY, bu düşünceden hareketle  Özel  Osmaniye GÖKAY Temel Lisesi’ni  de ziyaret etti. Okulun başarılı  Müdürü Fatih EROĞLU ile görüşen Ersoy, eğitimin sorunları ve çözüm yolları konusunda bilgi alış-verişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Özel GÖKAY Temel Lisesi Müdürü Fatih EROĞLU; “Osmaniye Milletvekilimiz Doç. Dr. Sayın Ruhi Ersoy okulumuzu ziyaret etti. Nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederiz” dedi.  Hasan KILIÇ