EPİLA , ÜCRETSİZ BAKIM İÇİN YARIN  ANNELERİ  BEKLİYOR

 

epilaEPİLA  Güzellik ve Cilt Bakım Salonu sahibesi Hacer GÖKKAYA:  “Tüm annelerimize 14 Mayıs Pazar günü  Anneler Gününe özel  ücretsiz olarak cilt bakımı, kaş bıyık alımı hizmeti vereceğiz. Tüm annelerimizin gününü en iyi dileklerle kutluyor, kendilerini Pazar günü bekliyoruz” dedi.

Osmaniye’de faaliyet gösteren EPİLA  Güzellik ve Cilt Bakım Salonu , 14 Mayıs Pazar günü (YARIN)  Anneler günü nedeniyle tüm annelere ücretsiz cilt bakımı, kaş bıyık alımı hizmeti verecek.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan EPİLA  Güzellik ve Cilt Bakım Salonu sahibesi Hacer GÖKKAYA: “Varlığımızı borçlu olduğumuz sevgili annelerimizi unutmuyoruz. Çünkü evlat olarak onlar için ne yapsak azdır ve haklarını ödeyemeyiz. Biz de Güzellik Salonu olarak işinin uzmanı güler yüzlü personelimizle tüm sevgili annelerimize Anneler Gününe özel  ücretsiz olarak cilt bakımı, kaş bıyık alımı hizmeti vereceğiz. Bu vesile ile tüm annelerimizin Anneler Gününü en kalbi dileklerimizle kutluyor, 14 Mayıs Pazar günü Alibeyli Mahallesi Şehit Mehmet Tatlı Sokak Toprakkale Garajı yanı Kent Eczanesi üstünde bulunan Salonumuza bekliyoruz” dedi. Hasan KILIÇ