EMLSPOR, BAL LİGİNİ HEDEF YAPTI

eml sporİlimizde Amatör Ligin kurulduğu yıldan bu yana başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Endüstri Meslek Lisesi Futbol Kulübü’nün bu yıl ki hedefi ; BAL LİGİ.

Bu konuda bir açıklama yapan EML SPOR Teknik Direktörü Ahmet TEKEREK şunları söyledi:

“-2019-2020 Futbol sezonunda her zaman olduğu gibi bu yılda kendi yetiştirdiğimiz genç futbolculara kadromuzda yer vereceğiz. Oluşan güçlü yeni yönetim sayesinde hedeflerimizi de büyütmüş bulunuyoruz. Osmaniye Amatör Futbol Liginin kalitesini arttırmak adına gayret göstereceğiz.Bu bağlamda gençlerimiz ile tecrübeli yeni transferleri kaynaştırarak kaliteli bir futbol takımı olmaya yönelik çalışmalarımız sürüyor.

Önümüzdeki sezon Osmaniye’mizi BAL’da temsil etmek istiyoruz. Bunu başarmak içinde hem yönetim hem teknik ekip olarak çok iyi bir enerjimiz var.İnşallah bu sezon herkesin beğenisini kazanacağı karakterli ve tempolu bir takım olacağız.Tüm çalışmalarımız bu yönde.Maçlarımıza tüm halkımızı,spor severleri bekliyoruz.Hafta sonlarını çok iyi bir futbol takımı izleyerek geçireceklerini ben şahsım adına garanti ediyorum.Saygılar…”

Mustafa İPEK