Eğitim-İş Osmaniye’de Demir ile devam dedi

 

DSC_0002Birleşik Kamu İş Görenleri Sendikaları Konfederasyonu’na (Birleşik Kamu-İş) bağlı Eğitim ve Bilim İş görenleri Sendikası (EĞİTİM – İŞ) Osmaniye Temsilciliği’nin Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Osmaniye’de faaliyet gösteren eğitim sendikalarından Eğitim ve Bilim İş görenleri Sendikası’nın (EĞİTİM – İŞ) 5.Olağan genel kurulu kapsamında Osmaniye İl Temsilciliği Yönetim Kurulu seçimini 8 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirdi.

Sendika binasında yapılan seçimlere Çarşaf listede toplam 12 Aday ile giren Eğitim-İş Osmaniye Sendikası, yapılan oylama sonrasında oyların tamamına yakınını alan mevcut Başkan Seyit DEMİR ile Güven tazeledi. Yeniden Başkan seçilen Seyit Demir, listede en fazla oy alan 7 kişi ile yönetim kurulu oluşturduklarını belirtti. Sendikasının Osmaniye’de her geçen gün hızla büyüdüğünü ifade eden Demir, şube olma yolunda büyük yol aldıklarını, ilçelerde de yapılanmalarının devam ettiğini söyledi. Seyit Demir kendisini göreve layık gören üyelere de teşekkür etti.

Yeni yönetim sırası ile şu isimlerden oluştu:

Başkan Seyit DEMİR, İl Sekreteri Ahmet ŞANLIER, İl Mali Sekreteri Melike ÜNLÜ, İl Örgütlenme Sekreteri İbrahim AKOLUK, İl Hukuk Sekreteri Ökkeş GÖL, İl Basın Yayın ve TİS Sekreteri Utku Bora CANDAN, İl Eğitim Sekreteri Ayşegül ÜNLÜ

Ali Celal KAYMAK