DP, YOLA MUCİZET BERTİZ İLE DEVAM  DEDİ

 

mucuizet bertizDemokrat parti Osmaniye il başkanlığına yeniden Mucizet Bertiz seçildi.Bertiz, “Partimizi iktidara taşımak için gecemizi gündüzümüzü katıp çalışacağız” dedi.

Osmaniye  Yeni Çarşı Zorkun Taksi Durağı üzerindeki DP İl binasında tek liste ile gidilen seçimde saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan kongrede konuşan mevcut il başkanı Mucizet Bertiz, tüm imkansızlıklara rağmen Demokrat Partiye olan sevgilerinden dolayı partiyi sürekli gündemde tutarak en iyi yere getirmenin mücadelesini verdiklerini bundan sonra da vermeye devam edeceklerini söyledi.

NAİM ŞAFAK :”HER ŞEY DEMOKRAT PARTİ İÇİN”

Demokrat Parti Eski İl Başkanı Naim Şafak ta konuşmasında Demokrat Partili bir ailenin çocuğu olarak gençliğinden beri Demokrat Parti aşığı olduğunu partinin tüm kadamelerinde fedakarca görev yaptığını bundan sonra da DP’nin başarısı için elinden gelen tüm çabayı göstereceğini söyledi.

Doğru Yol Partisi Osmaniye  Eski İl Başkanı Ömer Kıdık ta “Partimizde büyük bir gelişme var. Salonlar bile dar gelmeye başladı. Demokratlar olarak iktidara yürüyoruz” dedi.

Daha sonra tek liste ile gidilen seçimde Mucizet Bertiz yeniden il başkanı seçilirken yönetim kurulu üyeleri de Hıdır Atagün, Mehmet Erik, Muzaffer Bozdoğan, Bahattin Çetin, Nuri Gaytan, Musa Yavaş, Şeref Acar, İbrihim Cihan, Remzi Aslan, Halife Gamlı, Mustafa Serper, Menderes Çalışkan, Lütfi Öztürk, Bahri Çalış, Fikri Aksoy, Ahmet Mert , Ömer Şen, Muzaffer Kutun, Mithat Baykal, Gülşen Aytek ve Tahsin Özkale’ den oluştu.

BÜYÜK KONGRE ÜYELERİ: Mucizet Bertiz, Naim Şafak, Muzaffer Kara, Mehmet Yılmaz, Mehmet Erik, M. Said Gamlı, Sabri Kılıç ve Ömer Kıdık.

Hasan KILIÇ