DİLEK GÜVENÇ YAŞAMINI YİTİRDİ

OLAYACumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Osmaniye İl Kadın Kolları Başkanı, Mehmet Güvenç’in eşi, Nuri ve Ali Mete Güvenç’in yengeleri, DİLEK GÜVENÇ yaşamını kaybetti.
Daha önce geçirdiği kalp krizi sonrası bir süre Özel bir hastanede tedavi gören Güvenç, önceki gün de Adana’da özel bir hastanede açık kalp ameliyatı olmuştu. Güvenç, ameliyat sonrası kanama sonucu tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Vefatı büyük üzüntüye neden olan Dilek Güvenç’in cenazesi, cuma namazını müteakip asri mezarlık camiinden kaldırıldı.

Taziyeler Atatürk İlkokulu karşısı Park Sitesindeki evlerinde kabul ediliyor.

VEFATINA ÜZÜLENLERİN DUYGULARI

Dilek Güvenç’in vefatı ile ilgili olarak sevenleri  sosyal medyada şu yorumları yaptılar:

KAZIM GÜNTÜRKÜN: Olmadı be Dilek Abla. Ölüm sana yakışmadı.Geçerken bir telaşla uğrardın,kızdırırdım seni .Takılırdık ,kimse için kötü düşünmezdin.Mekanın cennet olsun,Allah rahmet eylesin.

MİMAR HAYDAR AKTÜRK:  Örnek bir insan,mükemmel bir dava insanı,yorulmak bilmeyen bir kadın,çalışırken sadece partisini düşünen,kişi ayrımı yapmayan CHP kadın kolları il başkanı Dilek Güvenç’i kaybettik..

HÜLYA ÖNAL : Canım can yoldaşım arkadaşım eltim çocuklarımın yengesi CHP kadın kolları başkanı E.  Dilek Güvenç i kaybetmenin acısını yaşıyorum. Tüm Osmaniye’nin başı sağ olsun. Nurlar içinde yat güzel insan.

MURAT KANLI:  Komşumuz, aile dostumuz, yüreği ve kendisi güzel insan, Osmaniye sevdalısı, çalışkan güler yüzlü CHP Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç mekanın cennet olsun.

YUSUF ESER :  Sevgili Dilek abla, örnek bir Atatürkçüydü.  Örnek bir vatan bayrak sevdalısı Türk kadınıydı.  Ve örnek bir ANNEYDİ. Çok üzüldük vefatına.Allah sevenlerine büyük sabırlar versin inşallah.

İSMAİL KARADAĞ: “Güzel ablam olmadı şimdi bee seni hiç unutmayacağız.
Başın sağ olsun Mehmet abim, başınız sağ olsun Nuri ve Ali Mete kardeşlerim, başın sağ olsun CHP, nurlar içersinde yat ablam…

Biz de basın olarak güzel insan DİLEK GÜVENÇ’e Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları, sevenleri ve CHP Camiasına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Hasan KILIÇ