“DİKKAT SİZDEN, NOTLAR BİZDEN”

jandarma haberSosyal medya üzerinden kampanyaya katılan ve katılım belgesi almaya hak kazanan Osmaniye’nin Kadirli ilçesinden ilkokulu öğrencisi Tuana Karaömeroğlu’na Jandarma Genel Komutanlığı tarafından düzenlenen katılım belgesi, askeri yetkililer tarafından evinde teslim edildi.

İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen “Bu yolda hep birlikteyiz” projesi kapsamında yürütülen “Dikkat sizden, notlar bizden” kampanyasına katılan öğrencilere katılım belgesi verildi.

Sosyal medya üzerinden kampanyaya katılan ve katılım belgesi almaya hak kazanan Osmaniye’nin Kadirli ilçesinden ilkokulu öğrencisi Tuana Karaömeroğlu’na Jandarma Genel Komutanlığı tarafından düzenlenen katılım belgesi, askeri yetkililer tarafından evinde teslim edildi.

İlçe jandarma trafik komutanları, trafik güvenliği konusunda öğrencilerin göstermiş oldukları duyarlılık ve ilgiden dolayı kendilerine ve ailelerine teşekkür ederek, trafik güvenliği ve trafik bilincinin artırılması amacıyla eğitici ve öğretici faaliyetlere aralıksız olarak devam edileceğini belirttiler.

Tuana Karaömeroğlu ise belgeyi almaya hak kazandığı için çok mutlu olduğunu belirterek, sürücülerin trafik kurallarına uymasını istedi.

Menderes ÖZAT