DEVLET BAHÇELİ BULVARI 1.ETAP’A 2 BİN TON ASFALT SERİLECEK

devlet bahçeli bulvarı 1 (1)Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, yol yapım çalışmaları ile ilgili; “Sayın Genel Başkanımız ve Hemşerimiz Devlet Bahçeli beyefendinin adını taşıyan caddemizin birinci etabında yenileme çalışmalarına bugün itibariyle başladık. Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı ve bir süredir trafik akışının olumsuz etkilendiği bulvarda çalışmalara başlamak için yapılan planlamalar tamamlandı. İnşallah parke söküm işlemleri, zemin iyileştirme işlemleri ve akabinde asfalt serim işlerini kısa sürede tamamlayarak tekrar hizmete açacağız”dedi.

Osmaniye Belediyesi, Devlet Bahçeli Bulvarı 1’inci etapta yenileme çalışmalarına başladı. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı ve trafik akışının olumsuz yönde etkilendiği bulvarda zamanla bozulan ve yıpranan birinci etapta kilit parke taşlarının söküm işlemlerine başlandı. Parke söküm işlemlerinin ardından zemin iyileştirme işlemleri yapılarak Devlet Bahçeli Bulvarı 1’inci etabı asfaltlanarak kısa sürede hizmete tekrar sunulacak.

Önümüzdeki kısa bir süre içinde bitirilmesi planlanan yaklaşık 400 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğinde olan Devlet Bahçeli Bulvarı birinci etabına 2 bin ton asfalt serimi yapılacak.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, yol yapım çalışmaları ile ilgili; “Sayın Genel Başkanımız ve Hemşerimiz Devlet Bahçeli beyefendinin adını taşıyan caddemizin birinci etabında yenileme çalışmalarına bugün itibariyle başladık. Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı ve bir süredir trafik akışının olumsuz etkilendiği bulvarda çalışmalara başlamak için yapılan planlamalar tamamlandı. İnşallah parke söküm işlemleri, zemin iyileştirme işlemleri ve akabinde asfalt serim işlerini kısa sürede tamamlayarak tekrar hizmete açacağız” İfadelerini kullandı. Hasan KILIÇ