DEVA’DA 25.YIL SEVİNCİ

hasrete 2Osmaniye’de sağlık hizmeti veren DEVA  Eczanesi, hizmette 25. Yılını doldurması nedeniyle etkinlik düzenledi. Ecz. Derya Demet Öztekin, “Osmaniye’lilere 25 yıldır hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Atatürk Caddesinde faaliyet gösteren DEVA Eczanesi sahibi Derya Demet Dereli Öztekin’i bu mutlu gününde  TEB Yüksek Haysiyet Divanı Başkanı  Ecz. Zeki Özgen,  MHP İl Eski Başkanı Ecz. Murat Kanlı,  Eczacı Odası Eski Başkanı  Yiğit Elkoca ile eczacı meslektaşları yalnız bırakmadılar.

  1. Yıl Pastasını keserken son derece heyecanlı olduğu dikkati çeken Ecz. Derya Demet Öztekin, konuyla ilgili duygularını “ Zaman su gibi akıyor, meslekte 25 yıl olmuş. Ve 25 Yıldır Osmaniye’lilere hizmet vermenin sevinci ve mutluluğu  içindeyim. Beni bu mutlu günümde yalnız bırakmayan tüm meslektaşlarıma ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum” şeklinde dile getirdi.

DEVA’DA ÜCRETSİZ CİLT  BAKIMI

DEVA Eczanesi’nde 25. Yıl anısına Cilt Bakım uzmanları Ebru Şener ve Şafak Tabanlı tarafından bayanlara bir hafta süre ile ücretsiz cilt bakımı  ve sac analizi yapacaklar.

KOZMETİK ÜRÜNLEDE İNDİRİM

20-24 Kasım 2017 tarihleri arasında  da tüm dermokozmetik ürünlerde indirimler yapılıyor, sürpriz hediyeler ve kampanyalar  var.

Biz de basın olarak hizmette 25 Yılını dolduran DEVA Eczanesi sahibi Derya Demet Öztekin ile personelini canı gönülden kutluyor, nice başarı dolu  25. yıllara diyoruz. Hasan KILIÇ