DEMİR : “OSMANİYE’DE YATIRIMLARA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

 

WhatsApp Image 2016-12-22 at 11.22.03Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yatırım konusundaki açıklamasına yürekten katıldığını belirten DEMİRPEN İnşaat ofisi sahibi müteahhit Mustafa DEMİR; “Cumhurbaşkanımızdan aldığımız moral dopingi ile  Türkiye ekonomisinin lokomotifinin inşaat sektörü olduğu gerçeğinden de hareketle ekonomik kriz ortamına rağmen yatırımlarımızı aksatmadan sürdürüyoruz” dedi.

Osmaniye’de ekonomik krize rağmen yatırıma devam ettiklerini belirten DEMİRPEN İnşaat sahibi Mustafa DEMİR; “Ekonominin lokomotifi inşaat sektörüdür.Bu sektör biterse ekonomi de bundan olumsuz etkilenir ve bu da toplumu derinden sarsar” dedi. Demir:” Cumhurbaşkanımızdan aldığımız moral dopingi ile  Türkiye ekonomisinin lokomotifinin inşaat sektörü olduğu gerçeğinden de hareketle ekonomik kriz ortamına rağmen yatırımlarımızı aksatmadan sürdürüyoruz” dedi.

EKONOMİNİN  LOKOMOTİFİ İNSAAT SEKTÖRÜDÜR

İnşaat sektörünün  Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden birini oluşturduğunu belirten Mustafa Demir,  “Bu nedenle  İnşaat sektörü, milli gelir  ve katma değer açısından da  çok önemli bir pay ile istihdam açısından büyük paya sahip. Biz de DEMİRPEN inşaat olarak ekonomik açıdan durgunluk yaşanan günümüz ortamında  yatırım çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZIN YATIRIMA DEVAM ÇAĞRISINA YÜREKTEN KATILIYORUZ.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  yatırım konusundaki  “Yatırımlarımızı, projelerimizi ertelemek bir yana öne çekmeli, azaltmak bir yana artırmalıyız. Türkiye’nin büyümesi, gelişmesi, kalkınması için, 2023 hedeflerimize ulaşmamız için adım atan, taş üstüne taş koyan herkesi destekliyor, tebrik ediyorum. Türkiye olarak her alanda kendi kendimize yeten bir ülke haline gelmeliyiz” görüşüne  de aynen katıldığını belirten Mustafa Demir, “DEMİRPEN İnşaat olarak biz de ekonomik sıkıntılara rağmen olası bir moral bozukluğuna meydan vermeden ve yarınlara umutla ve güvenle bakarak Osmaniye’de inşaat yatırımlarını ara vermeden ve aksatmadan devam ettiriyoruz” dedi.

Osmaniye’de bugüne kadar yüzlerce aileyi ev sahibi yapan  ve üstlendiği kamu hizmet binalarının yapımını da  zamanında ve başarı ile tamamlayan DEMİRPEN İnşaat Ofisi sahibi Mustafa DEMİR; “Büyük bir durgunluk yaşanan bugünkü ortamda da diğer kamu sektörüne ait üstlendiğimiz hizmet binaları inşaatlarımız da son sürat devam etmektedir.Yani biz krizden etkilenerek moralimizi bozma yerine daha bir hırsla ve şevkle işimize daha bir sıkı şekilde sarılarak çalışmalarımıza devam etmeyi tercih ettik.Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yatırım konusundaki çağrısı ve Başbakanımız sayın Binali YILDIRIM’ın da yatırım konusundaki  teşvik çalışmaları da  bizim açımızdan büyük bir moral dopingi oldu”dedi.

SAYIN VALİMİZE DE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bu arada Osmaniye Valisi Kerem AL’ın ilimize yatırım yapılması konusundaki teşvik ve çalışmalarını da takdirle karşıladıklarını belirten Mustafa DEMİR: “Sayın valimize ve bu konuda emeği geçen yetkili merci amirlerine de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hasan KILIÇ