CUMHURİYET KUPASINDA ŞAMPİYONUN ADI DEĞİŞMEDİ; FARUK DOĞAR

cumhuriyet kupasıMersin’in Erdemli ilçesinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Trap Atış Müsabakasında Osmaniye Avspor, Atıcılık ve Spor Kulübü Başkanı Faruk DOĞAR, geçen yıl olduğu gibi bu yılda ŞAMPİYON oldu. Veteranlarda Osmaniye’li Mehmet ŞAHAN’ın   birinci olduğu müsabakalarda Osmaniye Trap Atış Takımı da takım olarak Osmaniye’ye 2. Lik Kupasını getirdiler.

Mersin’in Erdemli ilçesinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet kupası müsabakalarında şampiyonun adı değişmedi: FARUK DOĞAR

OSMANİYE BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI

Mersin Erdemli Atış poligonunda düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet kupasında Osmaniye Trap Atış takımı başarılı dereceler elde ederek yine büyük bir başarıya imza attı.

FARUK DOĞAR İLE MEHMET ŞAHAN BİRİNCİ OLDU Geçen yıl olduğu gibi yine büyük erkeklerde Faruk Doğar, veteranlarda Mehmet ŞAHAN 1. Oldu. Osmaniye’yi temsilen MEHMET ÜNAL, ALİ DOĞAR, FATIH İSPİR,YILDIRAY AKSOY VE FARUK DOĞAR, takım olarak 2.Lik kupasını Osmaniye’ye getirdiler.

Biz de basın olarak Mersin’de Osmaniye’yi 2. Kez şampiyonluk kürsüsüne taşıyan Faruk DOĞAR, birinci olan Mehmet ŞAHAN’ı ve Osmaniye’yi takım olarak ikinci yapma başarısını gösteren MEHMET ÜNAL, ALİ DOĞAR, FATIH İSPİR,YILDIRAY AKSOY’u canı gönülden kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

Hasan KILIÇ