Çukurova Unlu Mamülleri’nin Şampiyonluk Ödülü KOÇ oldu

 

KOÇ3Yonca halısada düzenlenen ve 16 takımın katıldığı turnuvanın final müsabakasında Çukurova Unlu Mamülleri, rakibi Doğa AVM’yi farklı yenerek şampiyon oldu.

Kadirli’de, geleneksel düzenlenen “koç” hediyeli futbol turnuvasının şampiyonu Çukurova Unlu Mamülleri takımı oldu.

Yonca halısada düzenlenen ve 16 takımın katıldığı turnuvanın final müsabakasında Çukurova Unlu Mamülleri, rakibi Doğa AVM’yi farklı yenerek şampiyon oldu.

Turnuvayı organize eden Mehmet Ekinoks, geleneksel olarak düzenlenen dostluk, birlik, kardeşlik ve beraberlik adlı turnuvaya katılan takımların oyuncularına, teknik heyete ve destek verenlere teşekkür ettiler.

Turnuvada, dereye giren şampiyona koç ve dereceye giren takımların sporcularına madalya ve kupa takdim ederken, turnuvanın en iyi kalecisi İbrahim İspir’e, gol kralı Murat Laçoğlu’na, en centilmen takımı Kardelen Çiçekçilik’e, en centilmen oyuncusu Osman Akman’a ve hakemlere birer plaket verdi.

Dereceye giren takımı sporcularına ve diğer sporculara ödüllerini İlçe Milli eğitim Müdürü Sami Cömert, İlçe Spor Müdürü Yılmaz Bal, Gençlik Hizmetleri Müdürü Kamil Kerimoğlu ve diğer katılımcılar verdi.                                 Menderes ÖZAT