CHP TOPRAKKALE İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI

24991468_1766524856754705_908198417438415625_nToprakkale CHP İlçe kongresinin ardından İbrahim ATEŞ’ in Başkanlığında seçilen yeni yönetim kurulu görev bölümü yaptılar.

CHP’li Toprakkale Belediye Başkanı İbrahim DEMİRCİ’ nin de katıldığı İlk yönetim kurulu üyeleri birlik ve beraberlik içinde görev bölümü yaptılar.
Yapılan görev bölümünde (İlçe sekreterliğine :Mehmet Demir.). (İdari ve mali işlerden sorumlu: Davut Demirci) . (Örgütlenmeden sorumlu :Yaşar Parlakşahin), (Kadın Kolları örgütlenmeden sorumlu: Battalgazi Korkmaz), (Gençlik kollarından sorumlu:Ramazan Yıldız)..
(Halkla ilişkilerinden sorumlu İkinci Başkan :Şahin Karamemişgil) ve  (Parti içi eğitimden sorumlu birinci vekil olarak:Mustafa Mete) seçildiler.

GENÇLİK VE KADIN KOLLARI KURULUYOR

Yönetim, ilk icraat olarak bugünden itibaren Kadın Kolları ve Gençlik Kollarını Oluşturmak için çalışmalara başladı.

CHP İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ATEŞ: “BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE EN GÜZEL HİZMETLERİ YAPACAĞIZ”

CHP Toprakkale ilçe Başkanı İbrahim ATEŞ, ateş gibi fedakar insanlardan oluşan güzel bir yönetim kurulu  üyeleri ile en güzel hizmetleri yapmak için gecelerini gündüzlerine katarak çalışacaklarını söyledi.Kendilerine her zaman destek olan Toprakkale belediye başkanı İbrahim DEMİRCİ, İl Genel Meclisi üyesi adayı Yusuf ESER  ve emeği geçen teşkilat mensuplarına çok teşekkür ettiğini ifade eden Başkan İbrahim ATEŞ, “Hep birlikte el ele omuz omuza gönül gönüle vererek Toprakkalemize ve Osmaniyemize hizmet etmenin mücadelesine vereceğiz” dedi.

YUSUF ESER, YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLEDİ

Görev bölümü toplantasına katılan CHP Toprakkale İl Genel Meclisi üyesi adayı Yusuf ESER;: “

Vatan, Bayrak, Ülke ve Toprakkale sevdalılarına yeni görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Hasan KILIÇ