CHP TOPRAKKALE İLÇE KONGRESİ YARIN YAPILACAK

çift sütuna fotoCHP Toprakkale İlçe Başkanı İbrahim ATEŞ, Pazar günü (YARIN) yapacakları kongreye partili partisiz herkesin davetli olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Toprakkale Olağan ilçe kongresi, 26 Kasım 2017 Pazar günü  (YARIN)  düğün salonunda yapılacak.

KONGREYE TEK LİSTE İLE GİDİLİYOR

CHP İlçe Kongresine İbrahim ATEŞ başkanlığında tek liste ile gidileceği bildirildi.

Başkan Ateş’in partiye ve ilçeye  tüm imkanları ile hizmet edecek  soyadı gibi ateş gibi fedakar çalışkan kişilerden oluşan bir ilçe yönetim kurulu üye listesi oluşturduğu belirtildi.

PAZAR GÜNÜ HERKESİ KONGREMİZE BEKLİYORUZ

Konuyla  ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Toprakkale Teşkilatı İlçe Başkanı İbrahim ATEŞ, “Pazar günü yapacağımız kongremize partili-partisiz tüm Toprakkale’li hemşerilerimizi davet ediyoruz. Şu an itibarı ile tek liste halinde gireceğimiz kongremizin  Toprakkale ilçemize,  Osmaniye’mize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

HER ŞEY;  KALKINMIŞ, YÜZÜ GÜLEN İNSANLARIN

YAŞADIĞI  TURİZM KENTİ TOPRAKKALE  İÇİN…

Ateş, CHP ilçe Teşkilatı olarak Toprakkale ilçesinin Toprakkale Kalesinin bir an önce  turizme açılarak kalkınması ve ekonomik olarak canlılık kazanması için  yönetim kurulu üyeleri olarak ellerinden gelen her türlü katkıyı yapmaya hazır olduklarını söyledi.Ateş, Toprakkale Kalesinin turizme açılması halinde ilçeye büyük bir canlılık geleceğini ve çevre illerden ilçeye yerli ve yabancı turist akını başlayacağını sözlerine ekledi.

Hasan KILIÇ