BYEGM ADANA HEYETİ, HASRET’İ ZİYARET ETTİ

 

OLAYAHASRET Gazetesi sahibi Gökhan ERKMEN’; “ Osmaniye’de 38 yıldır günlük olarak istikrarlı bir şekilde yayın hayatını sürdürdüğümüz Hasret, Olay ve Yurt gazeteleri olarak sağlam kaynaklardan aldığımız doğru bilgilerle kamuoyunu aydınlatma görevimizi sürdürüyoruz” dedi.

 

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Adana Bölge Müdürlüğü’nde görevli Osmaniye Masası Sorumlusu Fatma Açıkgöz,  Hatay Masası Sorumlusu Öner Bozkurt, BYEGM personeli M. Yaşar Zeybek ve   Osmaniye Valilik Basın Yayın  Müdürü Osman Turunç ile birlikte HASRET Gazetesini ziyaret ettiler.

HASRET 38 YILDIR KAMUOYUNU AYDINLATIYOR

HASRET Gazetesi sahibi Gökhan ERKMEN’le görüşen basın heyeti, yerel medya konusunda bilgi alış-verişinde bulundular. Erkmen; “ Osmaniye’de 38 yıldır günlük olarak istikrarlı bir şekilde yayın hayatını sürdürdüğümüz Hasret, Olay ve Yurt gazeteleri olarak sağlam kaynaklardan aldığımız doğru bilgilerle kamuoyunu aydınlatma görevimizi sürdürüyoruz” dedi.

GÖKHAN  ERKMEN: “ HASRET GAZETESİ, OKUNMAK İÇİN ARANIYORSA,

TOPLUMA FAYDALI BİR ŞEYLER VERDİĞİ İÇİNDİR”

HASRET’in bölgemizde en çok okunan ve aranılan gazete olması da bu konuda gösterdiğimiz kültürel çabalardan dolayıdır” diyen Gökhan Erkmen ; “Kitap okumanın bile unutulmaya yüz tuttuğu günümüzde HASRET Gazetesi her gün okunmak için aranıyorsa yani tiryaki derecesine gelmişse gazete olarak topluma kültürel açıdan bir şeyler veriyoruz demektir. Bundan da  son derece memnunuz ” dedi.

OKURA HABER AKIŞI İLE BİRLİKTE HAYATA DAİR MESAJLAR

Konuyla ilgili görüşünü açıklayan HASRET Gazetesi Haber Müdürü ve köşe yazarı Hasan KILIÇ ta “Biz okurlarımıza haber akışının yanı sıra günlük köşe yazılarımız, Yaşamın ve Hayatın içinden, Geçmiş Zaman olur ki hayali cihan değer, önce sağlık köşelerimizle faydalı mesajlar da veriyoruz. HASRET’in bölgemizde en çok okunan ve aranılan etkili gazete olması da bu konuda gösterdiğimiz kültürel çabalardan dolayıdır” dedi.

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) de verdiği bilgilerden dolayı Gökhan ERKMEN’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılarının devamını dilediler.

Müslüm ÇEVİK