“BİRLİKTE YAŞIYORUZ, BİRLİKTE AŞIYORUZ”

kaldırım işgaline son (1)Belediye meclis salonunda tüm meclis üyelerinin de katılımıyla gerçekleşen basın bilgilendirme toplantısı ile kamuoyu ile paylaşılan kararlar, 1 Şubat itibariyle uygulanmaya başlayacak.

 Osmaniye Belediyesi, kaldırım işgallleri ve bir çok konuda uygulanmaya başlanan “birlikte yaşıyoruz, birlikte aşıyoruz” projesi ile ilgili çarşı esnaflarına bilgilendirme broşürleri dağıtmaya başladı.

Osmaniye Belediye Meclisi tarafından Başkan Kadir Kara başkanlığında gerçekleşen Ocak ayı oturumunda alınan kararlar ile Osmaniye’de yeni bir dönem başlıyor.

Osmaniyeli vatandaşların daha rahat ve ergonomik bir kentte yaşamaları için mecliste grubu bulunan tüm siyasi partilerin ortak kararıyla kaldırım işgalleri başta olmak üzere bir dizi karar alındı. Mecliste grubu bulunan her siyasi partiden 2 üyenin bulunduğu komisyonun çalışmaları neticesinde mecliste oy birliği ile kabul edilen Osmaniye ve Osmaniyelilerin yararına tarihi nitelikteki kararları içeren bilgilendirme broşürleri esnaflara dağıtılmaya başlandı.

Belediye meclis salonunda tüm meclis üyelerinin de katılımıyla gerçekleşen basın bilgilendirme toplantısı ile kamuoyu ile paylaşılan kararlar 1 Şubat itibariyle uygulanmaya başlayacak.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Şehrimiz ve değerli hemşerilerimizin yararına olacağına inandığımız bu kararların hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kentimiz için önem arz eden bu karar tüm meclis üyelerimizin ortak imzasıyla alındığı için meclis üyelerimizin her birine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Ekiplerimizce esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hazırlattığımız bilgilendirme broşürlerimiz dağıtılmaya başlandı. Şubat ayına kadar siz kıymetli hemşerilerimizi konu ile ilgili bilgilendirmeye devam edeceğiz. Belediye Meclisimizce alınan kararlar 1 Şubat’ta uygulanmaya başlayacak. Bu kararların uygulanma aşamasında tüm hemşerilerimizin ve esnaflarımızın bizlerden desteklerini esirgemeyeceğine inanıyor selam, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum “ dedi. Hasan KILIÇ