BİRLİK TAKSİ  İLE ZORKUN’A  GİDİŞ 12.5 , GELİŞ 8 TL

 

ortak fotoOsmaniye Birlik Taksi, Zorkun Yaylasına gidiş -geliş ücretini belirledi. Vatandaşlar, 26 Km mesafedeki 1550 metre yüksekliğindeki doğa harikası Zorkun Yaylası’na gidiş ücreti olarak 12,5  TL, geliş ücreti olarak ta 8 TL  ücret ödeyecekler.

Birlik Taksi İşletmecisi Turhan ve Aydın Alibekiroğlu, konuyla ilgili olarak yaptıkları açıklamada öncelikle her yönüyle güvenilir bir hizmet  ve  müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı  nedeniyle araç bakım yakıt ücretlerindeki artışlara rağmen kendilerinin 7  yıldır yayla ulaşım fiyatında fazla bir artış yapmadıklarını bu sezon sadece gidiş ücretine  2,5  TL artış (ayarlama) yaptıklarını söyledi.

“HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR” prensibinden hareketle hizmet  verdiklerini belirten  Turhan- Aydın Alibekiroğlu, girdi artışlarını göz önüne alarak Zorkun Yaylasına gidişin adam başı 12. 5  TL, geliş ücretini de 8 TL olarak belirlediklerini belirterek: “ Amacımız Osmaniyelilere uzman şoför kadromuzla  yılın 365 günü 24 saat süreli olarak şehir içinde ve yaylalarda en güvenilir ve en seri bir şekilde ulaşım hizmeti vermektir.Bu vesile ile yayla sezonu tüm Osmaniyeli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi. Hasan KILIÇ