BEŞİKTAŞLILARDAN BAŞKAN TARHAN’A JEST

mm (3)Beşiktaş Kulübü’ne gönül veren Kadirli Çarşı Grubu üyeleri Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı makamında ziyaret ederek “Kadirli Çarşı” yazılı siyah beyaz forma ile özel olarak su kabağından yapılan çalışma hediye edildi.

Ziyarette konuşan Beşiktaş Kadirli Çarşı Taraftar Grubu adına Tevfik Döver, daha önceden planladıkları ziyareti gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını belirterek, Başkan Tarhan’a teşekkür etti.

Ziyaretlerine devam edeceklerini ve kendilerine her zaman destek veren Başkan Tarhan’ın sporu ve sporcuyu seven birisi olduğunu ifade ederek, “Biz Beşiktaş Kadirli Çarşı Taraftarlar Grubu olarak Kadirlimizin adını her yerde duyurmak istiyoruz. Bu yönde ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek. Beşiktaş spor kulübü bir vefa kulübüdür. Sayın Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan’a çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ise ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek, Kadirli Çarşı Taraftarlar Grubu’na teşekkür etti.

Kendisinin Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Başkan Tarhan, ” Kadirli Çarşı Taraftarlar Grubu’na ziyaretinden ve birbirinden güzel hediyelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sporu ve sporcuya destek veren herkese teşekkürler.” diye konuştu.   MENDERES ÖZAT