BELEDİYEDEN KARNE ŞENLİĞİ

KARNE ŞENLİĞİNE DAVETKadirli Belediyesi tarafından geleneksel Karne Şenliği 26 Ocak 2020 Pazar Günü Belediye Hizmet Binası yanında Saat 10.00’da yapılacak.

Gün boyu devam edecek şenliklerde, Tiyatro, Çocuk oyun gurupları, Animasyon, Popcorn, Yüz Boyama, Palyaço, Kartopu, Canlı Müzik, Çocuk Şarkıları, Yarışmalar, İkramlar ve Hediyeler verilecek.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, bu yıl üçüncüsünü düzenleyecekleri şenliklerle amaçlarının öğrencilere karne hediyesi vermek olduğunu söyledi.

Öğrencilerin, şenlikte gönüllerince eğlenerek farklı bir gün geçireceklerini ifade eden Başkan Tarhan, “Daha gelişmiş ve daha güçlü bir Türkiye hedefinin büyük umudu ve güçlü teminatı çocuklardır. Geleneksel olarak bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz karne şenliği coşkulu geçecek. Karne vesilesiyle çocuklara bir eğlence düzenlemek istedik. Çocuklarımız, oyun gruplarıyla doyasıya eğlenecek ve gün boyu animasyon, tiyatro gösterileri ile hem stres atacaklar. Şenliklerdeki tiyatro, oyun grupları ve ikramlar ücretsizdir.” dedi.

Başkan Tarhan, şenliklerde öğrencilere sürpriz hediyeler dağıtılacağını belirterek, tüm velileri ve öğrencileri davet etti. 

Menderes ÖZAT