Belediye’den 14 Şubat’ta evlenen çiftlere sürpriz hediye

kahve fincanı takımı hediye (1)14 Şubat Sevgililer Günü’nü daha özel ve anlamlı kılmak isteyen 20 çift, günler öncesinden Osmaniye Belediyesi Evlendirme Dairesi’nden gün aldı.

Osmaniye Belediyesi ise sevgililer gününü anlamlı kılmak isteyen tüm çiftlere kahve fincanı takımı hediye etti.

14 Şubat’ta nikâhları kıyılan çiftler çok mutlu olduklarını dile getirerek nikâh tarihimizin 14 Şubat olması bizim için anlamlı ve özel bir gün oldu. Bu anlamlı günümüzde zarif düşüncesiyle kahve fincanı takımı hediye eden Belediye Başkanı Kadir Kara ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sevgililer gününde nikâhı kıyılan tüm çiftlere mutluluklar dileyen Osmaniye Belediyesi Evlendirme Memuru Hülya İnan; “Çiftler için özel ve bu anlamlı günde Sayın Belediye Başkanımız Kadir Kara’nın talimatları doğrultusunda tüm çiftlere kahve fincanı takımı hediye ettik. Çiftlerimiz hayatları boyunca kahvelerini sağlıkla ve huzurla yudumlar inşallah.” İfadelerini kullandı.

Osmaniye Belediyesi Evlendirme Memurluğu’nda 2018 yılı içerisinde bugüne kadar yaklaşık 300 çift nikah kıyarak hayatlarını birleştirdiği kaydedildi.

Ali Celal KAYMAK