Belediye Başkanı Koca, vatandaşları bilgilendiriyor

 

yol 3Osmaniye’nin Hasanbeyli İlçe Belediye Başkanı Alpaslan Koca, ilçede hizmet ve ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye hizmetlerinin aralıksız devam ettiği ilçede, vatandaşlar da bilgilendiriliyor.

Esnaf ziyaretlerinde bulunan ve Fethi Soylu Caddesi’ndeki iş yerlerini ziyaret eden Belediye Başkanı Alpaslan Koca, “Her fırsatta esnaf arkadaşlarımızla çarşıda sohbet edip arzu ve isteklerini dinleyip, çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Hasanbeyli için en iyi ve güzel hizmetleri vermeye gayret ediyoruz” dedi.

Başkan Koca ayrıca, belediye hizmetleri konusunda da vatandaşlara bilgi verdi. Alpaslan Koca, Osmaniye il merkezine 35 kilometre uzaklıktaki Hasanbeyli ilçesinde nüfusun yaz aylarında yaylacılarla birlikte 20 binin üzerine çıktığını ve belediye çalışmalarını da buna göre planladıklarını kaydetti.

Diğer yandan ilçenin yol sorunlarını da hızlı bir şekilde çözmeye gayret ettiklerini ifade eden Başkan Koca, “”İlçemizde  içme suyu hattında sık sık sorun yaşadığımız bir sokağımızda daha İçme suyu hattını değiştirip parke yol çalışmasına başladık. Parke yol çalışmalarımız, alt ve üst yapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Varlıklarıyla bana güç veren birbirinden kıymetli Hasanbeylili hemşerilerime hizmet etmek bana mutluluk vermektedir. Hasanbeyli’miz, her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. Ayrıca Cumhuriyet Mahallesinde bir sokağımızın daha parke yol çalışmasına da başladık. Emeği geçen personellerimden Allah razı olsun” diye konuştu.

Ali Celal KAYMAK