BAYAN MİMARLAR KERVANINA RAHİME YILMAZ DA KATILDI

2 aÇİZEL mimarlık Ofisinde mimarlık proje çizimleri, röleve, restarasyon ve 3 boyutlu çizimlerinde yapıldığını belirten mimar Rahime YILMAZ, “Amacım, memleketim olan Osmaniye’de hemşerilerime mimarlık

Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi mimarlık Fakültesi mezunu olan Osmaniye’li  28 yaşındaki mimar Rahime YILMAZ, Osmaniye’de  iş hayatına  İnşaat mühendisleri Odası  il temsilcisi inş müh. Cem Burak KESKİNER ile başladı.

ÇİZEL MİMARLIK OFİSİ AÇTI

Hacı Osmanlı Mahallesi Cevdet Sunay Caddesi  yeni Çarşı Saat Kulesi karşısı Evcil İş merkezi 65/8 ‘de kendine ait ÇİZEL Mimarlık bürosunu açan güler yüzlü,hoş görülü,  dürüst  ve hanımefendi kişiliği ile tanınan mimar Rahime YILMAZ,  Osmaniye’deki  konutlarda   dış cephe tasarımı, bahçe düzeni ve peyzajı ile  göze hoş gelen estetik, erişebilirlik, engellilere yönelik ulaşım kolaylığı ve mimari yapılarda kimlik özelliği taşıyan,  insanlara iç huzuru sağlayan rahat bir ortamın olması gerektiğini çizim çalışmalarını  bu konuları dikkate alarak yaptığını söyledi.

ÇİZEL mimarlık Ofisinde mimarlık proje çizimleri, röleve, restarasyon ve 3 boyutlu çizimlerinde yapıldığını belirten mimar Rahime YILMAZ, “Amacım, memleketim olan Osmaniye’de hemşerilerime mimarlık alanında en güzel hizmetleri vermektir. Onlara  özlenen hizmeti vermenin çabası içindeyim” dedi.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Tekstil  Komitesi Başkanı  Emine Yılmaz ile iş adamı Erol Yılmaz’ın kızı olan mimar Rahime YILMAZ’ı  kutluyor, iş hayatında başarılar diliyoruz. Hasan KILIÇ