BAŞKANDAN ESNAFLARI SEVİNDİREN ZİYARET

 

bayram ziyaretleri (8)Arife gününde Osmaniyeli vatandaşlarla birlikte olan Belediye Başkanı Kadir  Kara, gezi esnasında vatandaşların ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çocuklara bayram şekeri ikram etti.

 

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Ramazan bayramı arife gününde bir dizi ziyaretlerde bulunarak vatandaşların ve esnafın bayramını kutladı.

Arife gününde Osmaniyeli vatandaşlarla birlikte olan Başkan Kara, gezi esnasında vatandaşların ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çocuklara bayram şekeri ikram etti.

BAŞKAN KARA, TEMİZLİK VE İTFAİYE PERSONELLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, günün her saati görev başında olan belediye personellerini ziyaret etti. Temizlik personelleri ile bir araya gelerek işçilerle bayramlaştı. Son olarak İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Kara, itfaiye personelleri ile sohbet ederek bayramlaştı. Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, tüm personellere işlerinde kolaylıklar dileyerek, “Günün her saati görevinizin başında fedakarca çalıştığınız için teşekkür ediyorum” dedi. Hasan KILIÇ