BAŞKAN TARHAN, MAHALLELİNİN SORUNLARINI YERİNDE DİNLİYOR

BAŞKAN TARHAN MAHALLENİZDEBaşkan Tarhan, geçtiğimiz hafta sonu beraberinde belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte Şehit Mehmet Hallaç Mahallesini ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Murat Çevik ile mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, çözümü konusunda birim sorumlularından gerekli çalışmaların yapmaları talimatını verdi.

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, hafta sonları bir mahalleye giderek, “Başkan Tarhan Mahallenizde” projesi kapsamında vatandaşları dinleyerek, sorunları çözüyor.

Başkan Tarhan, geçtiğimiz hafta sonu beraberinde belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte Şehit Mehmet Hallaç Mahallesini ziyaret ederek, Mahalle Muhtarı Murat Çevik ile mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, çözümü konusunda birim sorumlularından gerekli çalışmaların yapmaları talimatını verdi.

Belediye hizmetleri ile ilgili bilgi veren Başkan Tarhan, “Değerli hemşerilerimize hizmetlerimizde bizlere verdikleri destek ve gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ederim. Kadirli’nin her bölgesinde olduğu gibi Şehit Mehmet Hallaç Mahallesi’nde de sorunların çözülmesi vatandaşlarımız kadar bizleri de mutlu ediyor. Mahallemizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında sizlere bilgi vermek ve sizlerin istek ve şikayetlerini yerinde dinlemek için seçimden seçime değil her zaman halkın arasında olan başkan olarak yine sizlerleyim.Kadirlimizi daha yaşanabilir bir şehir haline getirme gayreti ile var gücümüzle çalışıyoruz.  Muhtarımız, mahallenin sorunlarını yazarak bize ulaştırdı. Allah izin verirse en kısa zamanda sorunlar çözülecek.” dedi.

Bu arada ziyaret esnasında vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Tarhan, sorunsuz bir Kadirli için çalıştıklarını belirterek, toplantıya katılan mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Şehit Mehmet Hallaç Mahalle Muhtarı Murat Çevik ise mahallenin sorunlarının çözümü konusunda gerekli çalışmanın yapılması için talimat veren Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Mahalle sakinleri de Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın çalışmalarını başarılı bulduklarını belirterek, memnuniyetlerini ifade ettiler.

Menderes ÖZAT