Başkan Ömer Tarhan’dan Evsizleri Sevindiren Proje

Kadirli Belediyesi EVKadirli Belediyesi tarafından yapılacak olan ve Faizsiz bankasız konutlar için başvurular alınmaya başladı.

Kadirli Belediyesi tarafından projelendirilerek yapımına başlanacak olan Toplu Konut projesi  kapsamında 2+1 ve 3+1 konutlar için taleplerin alınmaya başladığını söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, daha önce de toplu konut projeleri yaparak Kadirlileri ev sahibi yaptıklarını hatırlatarak şunları kaydetti; “ Cengiz Topel Mahallesi Çevre Yolu kenarında inşaa edilecek olan 2+1  118 m2 ve 3+1 148 m2 toplu konut projesine başvurular başladı.  % 20 peşin 60 ay bankasız faizsiz vatandaşlarımızı ev sahibi yapıyoruz.  Başvuru ve detaylar için Belediyemiz Şehir Düşünce Merkezi Konut ve İş yeri Kooperatifine müracaat  ederek yada 0 328 718 2104 nolu telefondan arayıp 1164 dahili numaradan bilgi alınabilir. Konut Projesi Kadirli Belediyesi Güvencesi ile yapılacaktır” dedi.

DAR GELİRLİLER İÇİN 1+1 KONUTLAR YAPILACAK

Başkan Tarhan ayrıca belediyemiz bünyesinde dar gelirli aileler için 1+1 60 m2 2+1 75 m2 ucuz konut çalışması yapılmaktadır. En kısa zamanda bu konutlarımız için belediyemiz tarafından duyuru yapılacaktır dedi. Menderes ÖZAT