BAŞKAN ÖMER TARHAN’DAN BAŞARILI MÜDÜRE JEST

başarılı müdürOsmaniye’de konulara vakıf, uzman, duyarlı çalışkan personeli ile takdire şayan çalışmalara imza atan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı,Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit COŞKUN, teşekkür plaketi ile onore edildi.

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer TARHAN, ziyaretine gittiği Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit COŞKUN’un il genelinde sosyal hizmetler ve aile konularında son derece başarılı çalışmalar yaptığını belirterek kendisini canı gönülden kutladığını söyledi.Başkan Tarhan, çalışmalarını beğeni ve takdirle izlediği Hamit Coşkun’a teşekkür plaketi vererek başarılarının devamı dileğinde bulundu.

Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit COŞKUN da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisini teşekkür plaketi ile onure eden Başkan Ömer Tarhan’a teşekkür etti.Coşkun, “Her şey Osmaniye insanının mutluluğu için.Onların sıkıntısı bizim sıkıntımız.İmkanlarımız ölçüsünde onlara hizmet etmek devlet olarak bizim asli görevimiz.Bundan sonra da insanımıza en güzel ve en seri bir şekilde hizmete devam edeceğiz” dedi.

Biz de basın olarak başarılı çalışmalarını yakından izlediğimiz güler yüzlü, beyefendi kişiliği ile takdir ettiğimiz Hamit Coşkun müdürümüzü ve ekibini kutluyoruz.

Hasan KILIÇ