BAŞKAN KOCA: “HEDEFİMİZ YAŞANABİLİR BİR HASANBEYLİ”

 

5Hasanbeyli Belediyesi’nin hizmetleri aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Alpaslan Koca, dur durak bilmeden ilçenin sorunlarının çözümü konusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçenin yol ve içme suyu sorunları tek tek çözüme kavuşturuluyor.

Göreve geldiği günden itibaren özellikle yol sorunlarının çözümüne önem veren Başkan Alpaslan Koca, “İlçemizde bugüne kadar yapılmayan bir sokağımızı daha Parke yola kavuşturduk. Çalışmalarda emeği geçen personellerimden Allah razı olsun” dedi.

Diğer yandan göreve başlamasının ardından daha önce yapıldığı belirtilen ancak bazı olumsuzluklarla karşılaşılan sorunları da çözen Başkan Koca, önemli bir sorun olan içme suyuna da el attı.

Belediye Başkanı Koca, “İlçemizdeki bir sokağımıza daha içme suyu şebekesi hattı çekiliyor. Önceleri bir abonelik su borusundan sularını temin eden hemşerilerimize ana hat çekiliyor. Herşey ilçemizin daha güzel yaşanabilir bir ilçe olması için yapılıyor. Hemşerilerime layık olmak için gece gündüz demeden çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

Ali Celal KAYMAK