BAŞKAN KADİR KARA’DAN EĞİTİME MORAL DESTEĞİ

yarıyıl mesajıOsmaniye Belediye Başkanı Kadir KARA mesajında “ Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısındaki düşük not ve eksik kaldığınız dersler asla başarısızlık değil aksine eksiklerinizi fark edip moralinizi yüksek tutarak girdiğiniz yarıyıl tatili ikinci döneme daha verimli ve iyi bir şekilde hazırlanmak için güzel bir fırsattır. Telafisi mümkün olan düşük notlar sizleri üzmesin” dedi.

 Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı dolayısıyla yarıyıl mesajı yayınladı.

Başkan Kadir Kara mesajında; “Sevgili çocuklar kıymetli gençler ve büyük emek sarf ederek yavrularımızı geleceğe hazırlayan saygıdeğer Öğretmenlerimiz, büyük bir gayretlerle sürdürdüğünüz 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılının ilk yarısı tamamlandı.

Şimdiden tüm çocuklarımıza ve öğretmenlerimize ikinci döneme hazır olmak için verimli ve iyi tatiller diliyorum.

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrenciler, başarının üst sınırı yoktur ama başarının temel  şartı başarmaya inanmaktır.

Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısındaki düşük not ve eksik kaldığınız dersler asla başarısızlık değil aksine eksiklerinizi fark edip moralinizi yüksek tutarak girdiğiniz yarıyıl tatili ikinci döneme daha verimli ve iyi bir şekilde hazırlanmak için güzel bir fırsattır. Telafisi mümkün olan düşük notlar sizleri üzmesin.

Saygıdeğer öğretmenlerimiz, şehrimizin ve ülkemizin teminatı olan birbirinden değerli çocuklarımıza verdiğiniz önem ve onları geleceğe hazırlamak için harcadığınız çabalar takdire şayandır.

Bu duygularla tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyor, öğretmenlerimize en derin saygılarımı sunuyor, iyi tatiller diliyorum” ifadelerini kullandı. Hasan KILIÇ