BAŞKAN KADİR KARA: “OSMANİYE’Yİ GÜZEL HİZMETLERLE DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

başkan kadir kara yeni yıl mesajıBaşkan Kadir Kara: “Türk Milleti olarak birlik beraberlik içerisinde bir yılımızı daha tamamladık.  Osmaniye’miz için yeni hizmet projelerinin ön hazırlığını tamamladığımız 2019 yılını geride bırakıyoruz.  Osmaniye Belediyesi olarak 2020 yılına ilk gün ki heyecanla hazırlandık. İnşallah 2020 yılını şehrimiz için büyük projelerin hayata geçeceği yepyeni güzellikler ile idrak edeceğiz” dedi.

 

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, yayınladığı mesajla tüm vatandaşların yeni yılını tebrik etti.

Başkan Kadir Kara mesajında: “Türk Milleti olarak birlik beraberlik içerisinde bir yılımızı daha tamamladık.  Osmaniye’miz için yeni hizmet projelerinin ön hazırlığını tamamladığımız 2019 yılını geride bırakıyoruz.  Osmaniye Belediyesi olarak 2020 yılına ilk gün ki heyecanla hazırlandık. İnşallah 2020 yılını şehrimiz için büyük projelerin hayata geçeceği yepyeni güzellikler ile idrak edeceğiz. Yeni yılımızda, sevdamız Osmaniye’yi birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek hizmetlerde daha ileriye taşımaya çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın Osmaniye’mize,  Ülkemize ve tüm hemşerilerimize hayırlar getirmesini diliyor, sağlık, mutluluk ve huzur temenni ediyorum“ ifadelerini kullandı.

Hasan KILIÇ