BAŞKAN İSMET TOPAL’DAN TERÖRE SERT TEPKİ

  IMG_0814Dernek Başkanı İsmet Topal, “Bu hain saldırı bütün Ülkemizi ve bizleri  derinden üzmüştür. Bizlerin yüreği yanıyor, ateş düştüğü yeri yakıyor,bütün şehit ve gazilerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz”

     Düziçi Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Başkanı İsmet TOPAL şehit aileleri ve gazilerle birlikte, cumartesi gecesi İstanbul’da Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından stat önünde meydana gelen çifte bombalı saldırıda 36’sı polis,8’i sivil 44 kişi şehit oldu. 140’dan fazla kişinin de yaralanmasıyla ilgili,Düziçi Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundular.

Dernek Başkanı İsmet Topal, Bu hain saldırı bütün Ülkemizi ve bizleri  derinden üzmüştür. Bizlerin yüreği yanıyor, ateş düştüğü yeri yakıyor,bütün şehit ve gazilerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz. Düziçi Emniyet Müdürlüğü şahsında Şehitlerimize Allah’dan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.Bütün polis teşkilatımızdaki görevli polislerimize, şehit ailelerimize, aziz milletimize baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Türk milleti olarak, Vatanı bekleyen askerlerimizde,polislerimize de sahip çıkmalıyız,Onlar ülkemizin ve geleceğimizin teminatıdır. O kahramanlar  bizim evlatlarımızdır. Polislerimize ve Askerlerimize  uzanan bu hain ellerin bir an önce kırılmasını ve hak edenlerin en ağır bir şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Türkiye’nin  terör belasından kurtularak daha huzurlu ve güvenli bir yaşama kavuşmasını diliyoruz.Terörün her türlüsünü kınıyor ve lanetliyoz, diye konuştu.

Düziçi Emniyet  Müdür  vekili Baş komser Mustafa GÖK de ziyaretten çok memnun kaldığını belirterek, Acımız büyüktür bizlerinde yüreği yanıyor.Bizlerde Polisimizle  askerimizle  vatandaşlarımızla hep birlikte el ele vererek, teröre karşı yılmadan, aralıksız olarak terörü bitirmek, kökünü kazımak için, var gücümüzle  gece gündüz demeden mücadelemize  devam ediyoruz. Emniyet teşkilatı olarak,Şehitlerimize Allah’dan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.Görevli polislerimize, şehit ailelerimize, aziz milletimize baş sağlığı diliyorum.Dedi. Murat AL