BAŞKAN İBRAHİM DEMİRCİ, YENİ CHP İLÇE YÖNETİMİNİ KUTLADI

c1f62e21-60bd-4b35-8373-ccd3f60e657fBelediye Başkanı İbrahim DEMİRCİ, yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyerek kutlayarak :” İlçemizde yaşayan herkesle el ele vererek Toprakkale’mizi Osmaniye’nin kalkınmada örnek ilçesi haline getirmek için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız”dedi.

CHP Toprakkale İlçe Başkanı İbrahim ATEŞ ve yeni seçilen Yönetim Kurulu üyeleri beraberinde CHP Toprakkale İl Genel Meclisi üyesi adayı Yusuf ESER  ile birlikte Toprakkale’nin CHP’Lİ Belediye Başkanı İbrahim DEMİRCİ’ye iadeyi ziyarette bulundular.

CHP İlçe Başkanı İbrahim ATEŞ, kongrelerine katılan ve destek veren Belediye başkanı İbrahim Demirci’ye yönetim kurulu adına teşekkür ettiğini söyledi.

BAŞKAN İBRAHİM DEMİRCİ: “TOPRAKKALE’Yİ OSMANİYE’NİN ÖRNEK İLÇESİ  HALİNE GETİRECEĞİZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden  Belediye Başkanı İbrahim DEMİRCİ de yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyerek kutladı.Demirci, “ İlçemizde yaşayan herkesle el ele vererek Toprakkale’mizi Osmaniye’nin kalkınmada örnek ilçesi haline getirmek için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız” dedi. Hasan KILIÇ