Başkan Avcı ve yönetimi Özkul’u ziyaret etti

 

DSC_0005Osmaniye’de geçtiğimiz günlerde yeni bürosunu açan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) Ayşe Özkul’a Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) yönetimi tarafından ‘hayırlı olsun’ ziyareti yapıldı.

OGC Başkanı İsrafil Avcı ile bazı OGC yönetim kurulu üyeleri ve üyeleri, yeni SMMM bürosunu açan Ayşe Özkul’u bürosunda ziyaret etti. Ziyarette Özkul’a yeni işyerinin ve işinin hayırlı olmasını dileyen Başkan İsrafil Avcı, “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, bir şehrin ekonomisinde önemli pay sahibi olan esnaf ve işadamlarımızın çok önemli yol arkadaşıdırlar. Yani sizler de bu şehrin ekonomisine önemli katkı sağlayan kişilersiniz. Ben yeni işyerinizin ve işinizin hem sizin için hem de Osmaniye için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor ve bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı OGC Başkanı İsrafil Avcı ve beraberindekilere teşekkür eden Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ayşe Özkul, “Uzun zamandır bir firmada çalıştım. Daha sonra kendi ofisimi açmaya karar verdim ve bu ofisimi açtım. Ben hem sizlere hem de açılışıma gelen ve beni yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu yeni görevim herkes için hayırlı olur” diye konuştu.

Ali Celal KAYMAK