BARO’DAN BAROLAR BİRLİĞİNE ZİYARET

 

fotoOsmaniye Baro Başkanı Dilem AKSOY, günün anısına Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin FEYZİOĞLU’na teşekkür plaketi takdim etti.

 

Osmaniye Baro Başkanı Av. Dilem AKSOY ile yönetim kurulu üyeleri, Ankara’da Türkiye Barolar Birliğini ziyaret ettiler.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin FEYZİOĞLU ile görüşen Osmaniye Barosu yönetim kurulu üyeleri, gündemle ilgili konuları görüştü. Ziyarette, güncel hukuki sorunlara ve ülke gündemine ilişkin görüş alışverişi yapılarak, barolar ve Barolar Birliği tarafından yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

OSMANİYE BAROSU’NDAN TBB BAŞKANINA PLAKET

Baro Başkanı Dilem AKSOY, birlikte yaptıkları görüşmelerin son derece faydalı olduğunu belirterek, Günün anısına Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’na teşekkür plaketi verdiklerini söyledi.

OSMANİYE BAROSU 20 YIL ÖNCE KURULDU

Tüzel kişiliğe sahip kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek kuruluşu olan Osmaniye Barosu,  12 Mart 1997 tarihinde kurulmuş olup, Baronun  İlk Kurucu Başkanı Av. Ünsal KÖKTEN’ dir. Baronun kuruluşundan  bugüne kadar  Av. Ahmet Doğan YÜKSEL, Av. Mehmet ÖZCAN, Av. Lütfi ÖZKAN, Av. Mümin ACAR, Av. Hüseyin SEZGİN,  Av. Hamza TOR  Baro Başkanı olarak görev yaptılar. Baronun 2014 yılında göreve seçilen bugünkü başkanı ise Av. Dilem AKSOY’dur.

Bu vesile ile merhum Baro Başkanlarına Allah’tan rahmet, Kederli ailelerine sabır, hayatta olan baro başkanlarına da verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar ve uzun ömürler diliyoruz.

OSMANİYE BAROSUNU KUTLUYORUZ

Bizde basın olarak;  gerek hukuki , gerekse toplumsal  ve sosyal aktivite açısından güzel etkinliklere imza atan Osmaniye Baro Başkanı Av. Dilem AKSOY ve yönetim kurulu üyeleri ile baro personelini  canı gönülden kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. HASAN KILIÇ