BAKAN VEYSEL EROĞLU VALİLİĞİ ZİYARET ETTİ

 

BAKAN3Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Osmaniye’ye yatırım müjdeleri ile geldiğini ifade ederek, “Bugün Osmaniye’de 8 tesisin temelini attık. Osmaniye’ye hayırlı olsun. Bu tesisler bu yıl tamamlanacaktır. Bu yıl ayrıca Osmaniye’de 3 dev barajın temelini atmaya geleceğiz inşallah” dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Osmaniye Valiliğini ziyaret etti. Valilik ziyareti öncesinde Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde düzenlenen temel atma törenine katılan ve programın ardından Vali Kerem Al, Osmaniye Milletvekilleri Dr. Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu ile birlikte Osmaniye Valiliğine gelen Bakan Eroğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Vali Yardımcıları Mehmet Öz, Muammer Balcı, Huriye Küpeli Kan ve Alp Eren Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri tarafından Valilik binası önünde karşılandı.

Karşılamanın ardından Valilik şeref defterini imzalayan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, daha sonra Valilik Makamında geçerek, Vali Kerem Al ile bir süre görüştü.

Vali Kerem Al ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu Osmaniye’de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Sayın Bakanımızın ilimize teşrif etmesi bizlere güç verdi. İlimizi ziyaret ettiği için kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ise basın mensuplarına yaptığı açıklamada Osmaniye’ye yatırım müjdeleri ile geldiğini ifade ederek, “Bugün Osmaniye’de 8 tesisin temelini attık. Osmaniye’ye hayırlı olsun. Bu tesisler bu yıl tamamlanacaktır. Bu yıl ayrıca Osmaniye’de 3 dev barajın temelini atmaya geleceğiz inşallah” dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ziyaretinin ardından Osmaniye Belediyesi ve Partisinin il teşkilatını ziyaret etmek üzere Osmaniye Valiliğinden ayrıldı.Ömer Ali TURUNÇ