Bahçe Ziraat Odası Başkanı Fatma ŞAHİN: “ÇOCUKLARIMIZ ÜLKEMİZİN GELECEĞİDİR”

BİYODİNAMİK ELLER ÜRETİYOR PROJESİBahçe Ziraat Odası Başkanı Fatma ŞAHİN: “Kütüphane projemizi, özellikle çiftçi çocuklarımızın yoğun olarak bulunduğu Ahmet Pekkan İlk Öğretim Okuluna kütüphane açarak başlayacak,Bu projede bizde varız diyerek; kitap,kırtasiye,Kıyafet desteği veren dernek ve kuruluşlara teşekkür ederiz” dedi.

Bahçe Ziraat Odası Başkanlığı ve Ahmet Pekkan İlköğretim Okulundan eğitim adına takdire şayan ortak bir proje gerçekleştirildi.

5-15 yaş aralığında yaklaşık 400 öğrenciye sahip ve İnderesi köyü,Bekdemir,Yaylalık köyü ve Yeşilyurt Mahallesinden taşımalı sistemle eğitime gelen öğrencilerimize Kütüphane Projesi başladı .

Bahçe Ziraat Odası Başkanı Fatma ŞAHİN, Konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Projemiz, Çiftçi çocuklarımızın yoğun olarak bulunduğu Ahmet Pekkan İlk Öğretim Okuluna kütüphane açarak başlayacak,Bu projede bizde varız diyerek; kitap,kırtasiye,Kıyafet desteği veren dernek ve kuruluşlara teşekkür ederiz.Okuduğunuz kitaplarınıza tabiî ki talibiz.Aile işletmeciliğinde, tarlada görev alan ve tatilinin çoğunu çobanlık yaparak geçiren öğrencilerimizin bulunduğu okullar bizim için çok daha fazla önem arz etmektedir” dedi.

Başkan Fatma ŞAHİN açıklamasını “Okulumuz Müdürü Sayın Ali Yılmaz’a ve Kıymetli öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.Yarınlarımızın umudu, Çocuklarımızın Eğitimi ve Hayatı Ülkemizin geleceğidir” diyerek tamamladı. Hasan KILIÇ