AYDINLATMA EKİPMANLARI YENİLENİYOR

osmaniye'de aydınlatmaToroslar Elektrik Dağıtım A.Ş, müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunmak hedefiyle, mevcut aydınlatma sistemlerinde bakım, onarım ve yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

OSMANİYE’YE 2 YILDA 4 MİLYON TL AYDINLATMA YATIRIMI

Toroslar EDAŞ, Osmaniye ilinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak için şebeke ve aydınlatma yatırımlarını sürdürüyor. Osmaniye’ye 2019 yılında yaklaşık 1,5 milyon TL’lik aydınlatma yatırımı yapılacak.

AYDINLATMALAR YENİLENİYOR

Osmaniye ilinde yapılan çalışma kapsamında ekonomik ömrünü dolduran aydınlatma ekipmanlarını yenileriyle değiştirirken, henüz ekonomik ömrünü doldurmamış, kullanılır durumda olan fakat dış etkenler sebebiyle arızalanan aydınlatma armatürleri de bakım ve onarımdan geçiriliyor.

Faaliyet gösterdiği 6 ilde 8,3 milyon nüfusa hizmet veren Toroslar EDAŞ 2019 yılının ilk 9 ayında Osmaniye’de yürütülen aydınlatma çalışmaları kapsamında;

1944 adet armatür ekonomik ömrünü tamamladığı için yenilenmiştir.

6637 adet armatür yanar hale getirilmiştir.

Dış etkenler sebebiyle hasar gören 1659 metre kablo yenilenmiştir.

Toroslar EDAŞ, sorumluluk bölgesinin genelinde yaptığı yatırımlar ve operasyonel iyileştirmeleri hayata geçirmeye ve bu hizmetleri müşterileriyle paylaşmaya devam edecek.

Ali Celal KAYMAK