ATAKAN ERTUĞ, TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçiminde Zafer  Partisi Osmaniye Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Atakan  ERTUĞ; seçim sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

Yaklaşık 3,5 ay zevk alarak, etrafımıza neşe saçarak seçim çalışması yürütmeye çalıştık. Bu çalışmalar sırasında kimseyi kırmamaya, birleştirmeye, rakiplerle ilgili kötü konuşmamaya ve Atatürk ilkelerine bağlı hareket etmeye özen gösterdik. Duruşumuzdan ve yola çıkış amacımızdan asla taviz vermedik.

Neşemize, heyecanımıza ortak olan bir daha asla kopmayacağımız çok güzel insanlarla tanıştık.

Şehrin sorunlarını ve olası çözümlerini daldan düşenlerden öğrendik, çözüm olmaya çalıştık. Bunun bir sonucu olarak 70 projelik güzel bir referans proje kitapçığı hazırladık. Artık bu kitapçık anonim ve herkesin kullanımına hazırdır.

Geldiğimiz bu noktada seçim sonuçları beni ziyadesiyle üzmüştür. Ilk denemede başarmanın zor olduğunu biliyorduk ama bu denli düşük bir oy beklemiyorduk.

Seçimi kazanan partinin aldığı oydan daha büyük bir oy sandığa gitmemiş, sandığa gidenler ise oyum boşa gitmesin düşüncesiyle güçlü olduğuna inandığı partilere oy vermiş görülmektedir. Devlet desteği olmadan, bir avuç cesur yürekle elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştık. Kendimizi daha iyi anlatabilsek belki sonuçlar daha iyi olacaktı ama başaramadık.

Tüm Osmaniye Halkına Teşekkür Ediyorum. Karınca misali tüm algılara rağmen bizi destekleyen 3340 cesur yüreğe tüm kalbimle ayrıca teşekkür ediyorum.  Saygılar ve Sevgilerimle

DERSİMİZE BUGÜNDEN HAZIRLANMAYA BAŞLADIK

Atakan Ertuğ, “38 Mahallenin Verilerini Tek Tek İnceleyip Bir Infografik yapmak istedim. Dahası hazırlanıyor. Dersimize çalısmaya bugünden başladık. Bir sonrakine daha tecrübeli olacağız” dedi.

HASAN KILIÇ