ANADOLUBANK’TAN TARIM ŞENLİĞİ

DSC_0013Anadolubank Osmaniye Şubesi tarafından tanıtım amaçlı Tarım Şenliği düzenlendi. Türk tarımına ve üreticisine her daim destek veren Anadolubank, Osmaniye’de Gala Tesisleri’nde üreticiler için Tarım Şenliği düzenledi.

Üreticinin yanında sadece bankacılık hizmetleri olarak değil, günlük hayatın bir parçası samimiyetinde kalabilmeyi amaçlayan Anadolubank, düzenlediği Tarım şenliği ile üreticiler ile birlikte olmaya devam ediyor.

Şenliğin son durağı Osmaniye’de gerçekleşti. Düzenlenen programda ilk olarak Anadolubanksinevizyon eşliğinde tanıtıldı. Anadolubank Tarım Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlhan Küçükahmetler yaptığı konuşmada “Anadolubank olarak tarım sektörüne ve üreticisine ‘Danışmanlık’ hizmeti verme ilkesi ile yola çıktık. Sektörün ihtiyaç ve sorunlarını en iyi şekilde analiz ederek, üreticinin her yıl farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetlerini geliştiriyoruz. Tarım için varız, üretici için çalışıyoruz. Tarım, ülkemiz için çok önemli. Dolayısıyla bizim için de önemli. Milli ekonominin temeli tarımdır. Türk tarımının finansal ihtiyacının sağlıklı bir yapıda karşılanması amacıyla, konusunda yüksek finansal ve zirai bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile üreticilerimize hizmet vermenin gurur ve heyecanını yaşamaktayız. Anadolubank Tarım Bankacılığı olarak ilk günden itibaren özellikle şubelerimizin hizmet verdiği bölgelerde, üreticilerle doğrudan teması hedeflemekteyiz. Tarım Şenliği ile bu kültürü devam ettiriyor, üreticilerimiz ile yan yana olmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

112 şubesi bulunan ve 111. Şubesini Osmaniye’de açan Anadolubank Osmaniye Şube Müdürü Nilüfer Köktürk ise Mevduat, Perakende, İşletme ve Ticari alanda sundukları hizmetler ile üreticinin ihtiyaçları doğrultusunda her daim onların yanında olacaklarını söyleyerek, Tarım Şenliği programına katılanlara teşekkür etti.

Sosyal aktivitelerden konsere, ikramlardan yarışmalara birçok etkinliğin gerçekleştiği şenliğe Vali Yardımcısı Muammer Balcı, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam, Ticaret Borsası Başkanı Sait Çenet, Osmaniye Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Ali Kama ve üyeleri, Osmaniye Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Özener ve üyeleri, Ziraat Odası yönetimi ile çok sayıda çiftçi katıldı.

Gecede, Grup Anadolu ve Solisti Tuğba, sahne performansı ile Tarım Şenliği’ne katılan tüm misafirlere eğlenceli saatler yaşattı.

Ali Celal KAYMAK