Amatör Lig maçında ilginç evlilik teklifi

2Osmaniye 1. Amatör Lig takımlarından Toprakkale Gençlerbirliği ve Cevdetiyespor geçtiğimiz hafta sonu karşı karşıya geldi. Kıyasıya oynanan maçta Cevdetiyespor, Toprakkale Gençlerbirliği’ni 2-1 mağlup etmeyi başardı. Karşılaşma öncesi Toprakkale Gençlerbirliği Takım Kaptanı Arif Rişmanlıoğlu’nun kız arkadaşına sahada yaptığı Evlenme Teklifi haftaya damgasını vurdu.

Osmaniye’de Toprakkale Gençlerbirliği ile Cevdetiyespor arasında oynanan 1. Amatör Ligi müsabakası öncesinde futbolculardan Arif Rişmanlıoğlu, kız arkadaşına evlilik teklifi yaptı. Osmaniye 1. Amatör Liginde mücadele eden Toprakkale Gençlerbirliği takımının oyuncusu Arif Rişmanlıoğlu, kendisini izlemeye gelen kız arkadaşı Merve Çoban’a sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu. Takım arkadaşları ile birlikte, “Benimle evlenir misin Merve” yazılı pankart açarak sahaya çıkan Rişmanlıoğlu, daha sonra sahaya davet ettiği kız arkadaşına çiçek vererek yüzük taktı. Tribünde maçı takip eden futbolseverler de, bu evlenme teklifini ve çifti bir süre alkışlayarak kutladı.

Cevdetiyespor Genel Kaptanı Muhammet Kırlar, “Çiftimize mutluluklar diliyoruz. Bu arada Toprakkale Gençlerbirliği’nin penaltıdan kazandığı gol sevincini de Takım Kaptanı Arif yaşatarak, mutluluğunu golle süsledi” dedi.

Ali Celal KAYMAK