AK PARTİ KADİRLİ KADIN KOLLARI’NDA BAŞKANLIĞA TEKEREK SEÇİLDİ

DSC_7231AK Parti Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Meryem İci, yaptığı konuşmada kadın kolları olarak çalışmalara aralıksız devam edeceklerini söyledi.Yapılan seçimde Ak Parti Kadirli Kadın Kolları Başkanlığına Leyla Tekerek seçildi.

 AK Parti Kadirli İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.

İnce Memed Kültür Merkezi’nde  yapılan genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Divan başkanlığının oluşturulmasının ardından faaliyet raporu okundu.

AK Parti Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Meryem İci, yaptığı konuşmada kadın kolları olarak çalışmalara aralıksız devam edeceklerini söyledi.

Bugüne kadar kadın kolları başkanlığını yürüten Mukadder Kafalı ve ekibine teşekkür eden İci, “AK Parti’nin gerek içeride, gerekse dışarıda yapacak daha çok işi, söyleyecek daha çok sözü var. O sebeple güçlü olmamız, birlikte olmamız ve daha çok çalışmamız gerekiyor. Bu bayrak yarışında aynı davaya hizmet ettiğimiz binlerce arkadaşlarımızla beraber, emaneti daha yukarıları çıkarmak için gereken gayreti hep birlikte göstereceğiz.” dedi.

Osmaniye milletvekilleri Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç ile eski kadın kolları başkanı Mukadder Kafalı, konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Konuşmaların ardından İci, hizmetlerinden dolayı eski başkan Kafalı’ya plaket verdi.

Tek listeyle gidilen kongrede, başkanlığa Leyla Tekerek seçildi.  MENDERES ÖZAT