AK PARTİ KADİRLİ GENÇLİK KOLLARINDA LEVENT ÇOLAKÇA DÖNEMİ BAŞLADI

DSC_8596AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Vahit Atalan, kongrede yaptığı konuşmada, kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi. Çolakça, kongreye katılan delegelerin tamamının oyunu alarak  başkanlığa seçildi. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Yiğit, başkanlığı Levent Çolakça’ya devretti.

Kadirli İnce Memed Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Divan başkanlığının oluşturulmasının ardından faaliyet raporu okundu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongreye gördeği mesaj, katılımcılar tarafından uzun süre alkışlandı.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Vahit Atalan, kongrede yaptığı konuşmada, kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi.

AK Parti olarak birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışacaklarını belirten Atalan, “Bu bir bayrak yarışı ve bu bayrağı devralan yeni yönetimimize başarılar diliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde AK Parti çatısı altında başarılı çalışmalara imza atacak yeni yönetime tavsiyemiz, ilk iş olarak yeni yönetimin sabah namazını kılması olacaktır.” dedi.

Konuşmalardan sonra Levent Çolakça, kongreye katılan delegelerin tamamının oyunu alarak  başkanlığa seçildi. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Yiğit, başkanlığı Çolakça’ya devretti.

Kongreye, AK Osmaniye milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve Suat Önal, AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Enes Demir, delegeler ve partililer katıldı.        MENDERES ÖZAT