AK Ocaklar Başkanı Göktürk, OGC

 

DSC_0010Anadolu Kardeşliği Ocakları Derneği (AK Ocaklar) Osmaniye Şubesi, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) başkan ve üyelerini kahvaltılı basın toplantısında ağırladı.

Kahvaltı sonrasında konuşan AK Ocaklar Derneği Osmaniye Şube Başkanı Özgür Göktürk, Bizim çalışmalarımız dernek ve STK’ların çalışması gibidir. Hiçbir siyasi parti ile bağlantımız yoktur. Ancak sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi biz önümüzdeki yapılacak olan referandumda tarafız. Biz güçlü bir Türkiye için ‘evet’ diyoruz” dedi. Başkan Göktürk, “Basın mensuplarına da ayrıca bugüne kadar bizlere verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı da AK Ocaklar Derneği Osmaniye Şubesi’nin yeni başkan ve üyeleri ile birlikte kendilerini hissettirmeye başladıklarını ifade ederek, “Özgür Göktürk başkanım bugün bizleri de ağırlayarak yeni bir etkinliğe imza attı. Kendisine ve yönetimine teşekkür ediyorum ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Diğer yandan biz de Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti olarak tüm STK’lara eşit mesafedeyiz ve kapımız herkese açıktır. AK Ocaklar Derneği’ne de her zaman destek vereceğiz” şeklinde konuştu. Toplantı sohbet ortamında devam etti.

Ali Celal KAYMAK