AK GENÇLİK’TEN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA OYUNCAK

AK GENÇLİK DEPREMZEDE ÇOCUKLARI SEVİNDİRECEKAk Parti Gençlik Kolları Başkanlığının Depremzede Çocukları için başlattığı kampanya ile yüzlerce oyuncağı Elazığ’a ve Malatya’ya gönderiyor.

Depremzede çocukları sevindirmek amacı ile Ak Parti Kadirli Gençlik Kolları Başkanı Hakan Narcıoğlu başlatılan Kampanya ile toplanan oyuncakların Elazığ ve Malatya’ya gönderilmek üzer yola çıktığını söyleyerek şunları kaydetti;

“ Depremde evinden okulundan olan çocuklarımızı sevindirmek onların acılarını hafifletmek adına Gençlik Kolları olarak oyuncak kampanyası düzenledik. Kampanyamıza destek veren çok oldu. Bizlerde topladığımız oyuncakları Elazığ ve Malatya’ya gönderdik. İnşallah çocuklarımızı sevindirerek onların hayır dualarını alırız” diyerek destek veren herkese teşekkür etti.

Ak Parti Kadirli İlçe Başkanı İsmail Oruç ise yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“ Gençlik Kollarımızın depremzede çocuklar için başlattığı kampanyamıza çok şükür destek beklenenden fazla oldu. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Kadirli Belediye Başkanımız Ömer Tarhan Sumbas Belediye Başkanımız Zeki Demiroğlu, Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu’na teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar gereken desteği fazlasıyla verdiler. Partimizin çeşitli kademelerinde görev alan dava arkadaşlarımız da ellerinden gelen desteği vererek depremzede çocukların sevindirilmesine ortak oldular. Destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

MENDERES ÖZAT