Adıyörem Çiğ Köfte, Osmaniye’de hizmete girdi

 

DSC_0007Osmaniye Sebzeciler ve Komisyoncular Esnaf Odası Başkanı Murat Yalçın, Adıyörem Çiğ Köfte Şubesi’ni Osmaniye’de açtı.

Karaçay Mahallesi Gebeli Caddesi Cumhuriyet Cami yakınındaki işyerinin açılışında konuşan ve neden Adıyörem Çiğ Köftesi tercih edilmesi gerektiğini de ifade eden Murat Yalçın, “Çünkü tercih edilmemizin yüzde 99 sebebi tabi ki organik ürünlerle üretim yapmamız. Ürünlerimizin içeriğinde MSG yani Çin Tuzu, et suyu bulyon gibi zararlı ve kanserojen maddeler bulunmamaktadır. Hiçbir katkı maddesi kullanmamamız ve tabi ki de lezzetimizdir. O nedenle de Türkiye genelinde 373 bayi ile giderek büyüyen bir markadır. Adıyörem; bu bayileri ile Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine kaliteli, güler yüzlü ve hızlı servis sunmayı amaçlamaktadır. Böyle bir markayı Osmaniye’ye kazandırmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Kur’an-ı Kerim okunup dua edilerek yapılan açılışa Adıyörem Akdeniz Bölge Müdürü Emrah Yeni, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı, MHP Merkez İlçe eski Başkanı Ali Aksoy, MHP Merkez İlçe eski Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Özdokur, Hal Müdürü Şevket Kaytan, eski Belediye Başkan Aday Adayı Alim Koca ile çok sayıda davetli katıldı. Açılışın ardından konuklara Adıyörem Çiğ Köftesi ve içecekler ikram edildi.

Ali Celal KAYMAK