ADANA BARO YÖNETİMİ, ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET ETTİ

 

OLAYZiyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof.Dr. Tümay, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yıldırım Beyazıt Önal ile birlikte konuklarını ağırladı.

Adana Barosu Başkanı Av. Veli Küçük, Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ümit Arif Özsoy, Adana Barosu Hukuk Fakülteleri ve Öğrencileri ile İletişim Komisyonu Başkanı Av. Uğur Aydıngül, Komisyon Başkan Yardımcısı Av. Nermin Tuğçe Kayar Türk ve üyeleri Av. Özge Demirdelen, stajyer Av. Oğuzhan Uçar ve Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrenci Orkun Parsak ile birlikte Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (ADANA BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay’ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof.Dr. Tümay, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yıldırım Beyazıt Önal ile birlikte konuklarını ağırladı.

HUKUK FAKÜLTESİNİN GELECEĞİ VE HUKUK ÖĞRENİMİ KONUŞULDU

Görüşmede, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesinin geleceği ve hukuk öğrenimi konuşuldu, ayrıca Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesinin önümüzdeki günlerde eğitim ve öğretim faaliyetine devam edip etmeyeceği ile ilgili bu ay içerisinde Yüksek Öğretim Kurulu tarafından (YÖK) değerlendirme sonucunda karar verileceği ifade edildi.

İŞBİRLİĞİ DEĞERLENDİRİLDİ

Adana Barosu ile Üniversitenin yapabileceği işbirliği değerlendirildi. Ziyaretin sonunda Baro Başkanımız Av. Veli Küçük, Rektör Prof.Dr. Tümay ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Önal’a baronun  hediyelerini takdim etti.  Hasan KILIÇ