ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ HAFTASI FARKINDALIK ETKİNLİKLERİ İLE KUTLANIYOR

avm'de ilk yardım Eğitimi112 Acil Sağlık Hizmetlerinin sunumunda112 Acil çağrı hattının gereksiz aranmasının önlenmesi ve trafikte ambulansın geçiş önceliğine özen gösterilmesi konularında vatandaşlarımızda farkındalık oluşturmak amacıyla Park 328 AVM’ye  İl Ambulans Servisi Başhekimliği Ve UMKE  Ekipleri tarafından stand açıldı.

112 Ambulans sistemin 25.Kuruluş yılı olması sebebiyle 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası olarak farkındalık etkinlikleri ile kutlanmaktadır.

112 Acil Sağlık Hizmetlerinin sunumunda112 Acil çağrı hattının gereksiz aranmasının önlenmesi ve trafikte ambulansın geçiş önceliğine özen gösterilmesi konularında vatandaşlarımızda farkındalık oluşturmak amacıyla Park 328 AVM’ye  İl Ambulans Servisi Başhekimliği Ve UMKE  Ekipleri tarafından stand açıldı.

İl Ambulans Servisi Başhekimliği Ve UMKE  Ekipleri tarafından açılan standı vatandaşlarımıza ve özellik öğrenciler tarafından ziyaret edildi.

112 Ambulans sistemin 25.Kuruluş yılı olması sebebiyle 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası sebebiyle açılan standı ziyaret eden misafirlerimize temek ilk yardım eğitimi verilerek 112  hizmetlerinin tanıtımı yapılmıştır.Özellikle trafikte ambulansa yol vermenin önemine değinildi.

Tüm acil sağlık hizmetleri çalışanlarımızın haftası kutluyoruz.

Ambulansa Yol Ver, Yaşama Yol Ver.

#112Acil25Yaşında

Hasan KILIÇ