7 Ocaklılar Şampiyonluğu kutladı

 

DSC_0005Osmaniye 7 Ocak Taraftarlar Derneği yönetimi tarafından, şampiyon olarak 3. Lig’e yükselen Osmaniyespor FK takımına Şampiyonluk yemeği verildi.

Öğretmen Evi’nde düzenlenen gecede konuşma yapan takım kaptanı Ahmet Çenet, sezon başında verdikleri şampiyonluk sözünü yerine getirmenin mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını söyledi. Çenet, takıma desteklerini esirgemeyen Vali Kerem Al, Belediye Başkanı Kadir Kara, 7 Ocak Taraftarlar Derneği yönetimi ve tüm taraftarlara teşekkür etti.

Geçtiğimiz sezon hakemlik mesleğini bırakan ve Osmaniyespor FK’nın yönetiminde yer alan klasman hakemi Bülent Çenet de takımın teknik ekibi ve futbolcularını tebrik etti.

Takımın Antrenörü Harun Aydoslu ise biraz sitemli yaptığı konuşmasında isim vermeden özellikle 5 kişiye hakkını helal etmediğini söyledi. Aydoslu, “Sezon içerisinde eleştiri de aldık, takdir de aldık. Bunlar olağan şeylerdir. Ancak biz inandığımız yolda mücadelemizi sürdürdük ve Allah’a şükür şampiyon olarak 3. Lig’e çıktık. Tabiki bu sezon öyle kolay geçmedi. Birçok sıkıntılar çektik. Bu konuda sayın valimize ve belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca deplasman da olsun evimizde olsun bizleri yalnız bırakmayan ve sahiplenen 7 Ocak Taraftarlar Derneği yönetimine ve taraftarlarına da çok teşekkür ediyorum. Ben görevimi tamamladım. Ancak her zaman Osmaniye’nin yeri bende ayrı olacak. Bundan sonra 3. Lig’de de başarılar diliyorum” diye konuştu.

Takım oyuncularını ve teknik heyeti ağırlayan 7 Ocak Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu başkanı Sedat Köse de yaptığı konuşmada Osmaniye’ye şampiyonluğu yaşatan futbolculara ve teknik heyete teşekkür etti. Gece piyanist Vedat Koca’nın müziği eşliğinde düzenlenen eğlence ile devam etti.

YUSUF AKSOY